Kauza Lyoness - braňte se!

Poznámka: za touto aktivitou není Jaroslav Pilný, jak se někteří z Vás mylně domnívají.

Nelíbí se Vám, co se Vám stalo? Braňte se, pomůžeme Vám! Z našeho pohledu je nutné se bránit a nenechat se dobrovolně okrást. Pro jednotlivce je těžké soudit se s velkou společností. Pokud se cítíte být podvedeni a chcete se bránit, my Vám pomůžeme. 

Pomůžeme nejen Vám, ale i Vašim přátelům. Pozvěte všechny poškozené na naše stránky www.fraudfighter.eu.

Důležité upozornění: Přestože v kauze Lyoness slavíme úspěchy a lidé jsou průběžně odškodňováni, nikdo Vám úspěch i ve Vašem případě nezaručí.  

Kdo může úspěšně vymáhat?

Podle právního stanoviska jsou všechny smlouvy Lyoness vycházejí z AGB 2014 (Lyconet) a dřívějších neplatné. Všichni spotřebitelé se mohou účastnit vymáhání. Podstatnou výhodu mají členové:

Spolupráce

Spolupráce probíhá formou členství ve spolku poškozených a formou hromadných trestních řízení / žalob. Po vyplnění registrace ke kauze obdržíte smlouvy a výzvu k uhrazení členského poplatku. Po uhrazení poplatku (výše poplatku je uvedena u každé kauzy při registraci ke kauze) zaměstnanci platformy překontrolují Vaše údaje, zálohují data a následně Vás vyzvou k zaslání smluv zpět na adresu platformy.

Platforma si v obou případech spolupráce účtuje konečnou provizi ve výši 10 % z celkově vymožené částky od Lyoness, která je splatná po obdržení peněz od Lyoness na Váš bankovní účet. Bez vyplacení peněz není nárok na provizi.

Vaše Platforma poškozených

Platforma poškozených, z.s.
IČO:       01724550
www:    FraudFighter.eu
E-mail:  info@fraudfighter.eu